Tayna tregon kur vjen dueti me Marinin

By

Tashmë e keni marr vesh që Tayna dhe Marini kanë bashkuar forcat për një duet.

Dyshja e kanë zbuluar edhe ditën dhe orën e publikimit në rrjete sociale.

Projekti muzikor me titull ‘Alpha Omega’ vjen të enjten pak para mesnate.

Ndryshe, ky është bashkëpunimi i parë mes tyre./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm