Blero nuk po ia kthen mesazhet Afronës?!

By

Ka në krah një femër që e do shumëkush por kur është fjala tek rangimi i prioriteteve, edhe këngëtari i njohur, Blero është si shumica e meshkujve.

Në momente të caktuara, dashuria vjen në plan të dytë për një tjetër gjë – futbollin.

Në një eksperiencë të tillë ka hasur së fundmi bukuroshja Afrona Dika kur ka treguar se Blero nuk po ia kthen mesazhet gjatë ndeshjeve të futbollit dhe e tëra që i ka mbetur ishte të shikojë televizor në disponim jo të mirë.

Këtë bukuroshja e ka treguar në Instagram së fundmi në një postim i cili më pas është fshirë nga profili.

Më i vëmendshëm të tjera herë, Blero! /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm