Tani e kuptuam se kujt i ka ngjarë Afrona Dika për bukurinë e saj

By

Me 23 shtator Afrona Dika dhe Blero kurorëzuan dashurinë e tyre me një dasmë të mahnitshme në bregdetin e Shqipërisë, në Shëngjin.

Është një nga vajzat më të bukura që shohim në publik. Bionde e sykaltër dhe shtatselvi!

View this post on Instagram

Nuse to be soon…👰🏼 Make Up & Hair: @anderratelie @anderrateliehair

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Dhe si nuse, nuk kishte si të ishte ndryshe, me elegancën dhe finesën që paraqiti ajo po shkëlqente në tre dukjet e dasmës.

Çka nuk u pa nga dasma e Bleros dhe Afronës? (VIDEO)

E gjithë bukuria e saj duket të jetë gjenetike, sepse ajo është kopje e mamit të saj. Të njëjtët sy të kaltër buzëqeshje dhe strukturë të fytyrës.

Me foton e fundit që Afrona postoi në llogarinë e saj në Instagram, shihet ajo në dasëm bashkë me bashkëshortin e saj Bleron dhe më nënën e saj. /Prive.al

View this post on Instagram

Mami❤️

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

 

Artikuj të ngjashëm