Pamje nga videoklipi i Taynas me Ledrin për bashkëpunimin e ri (VIDEO)

By

Tayna dhe Ledri Vula sërish po sjellin këngë bashkë.

Ka qenë reperja ajo e cila ka ndarë foto të reja duke etiketuar artistin shqiptar, me të cilin vitin e kaluar solli ‘A je’ që mblodhi miliona klikime.

Para pak ditësh burime të Prive e konfirmuan këtë lajm duke thënë se projekti do të lansohet shumë shpejt.

Tani së fundmi, Tayna ka ndarë një klip në planin e së cilës paraqitet krah Ledrit gjatë xhirimeve të videoklipit.

Si do të duken ata? Ndiqni videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm