10 vjet në lidhje por kur ua prezantoi burrin prindërve, Gresa Behluli (VIDEO)

By

Gresa Behluli ka pak javë që është martuar me të dashurin e saj Lulin, me të cilin ishte në lidhje për 10 vjet pavarësisht se e mbajtur të fshehur nga publiku.

Por, pas sa kohësh ua prezantoi ajo prindërve, Lulin.

Duke folur në emisionin NIN me Alaudin Hamitin në Klan Kosova, Gresa tha që familjes iu tregoi që në fillim, për takimet e saj me Lulin dhe njësoj tha edhe nëna e saj Shkurte Fejza.

Në videon e mëposhtme mund të kuptoni shumë gjëra të Gresës si nuse dhe çfarë thotë Shkurta pasi e çoi vajzën tek burri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm