Publikohet “Falma” nga Skerdi dhe Donjeta (VIDEO)

By

Është publikuar kënga e paralajmëruar që disa ditë nga Skerdi dhe Donjeta Morina.

“Falma” quhet projekti me muzikë të realizuar nga Bini Nebihu në bashkëpunim me Skerdin ndërkaq videoklipin e realizoi produksioni XL.

Ky është dueti I parë mes këtyre dy artistëve.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë këngën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm