Eneda Tarifa konfirmon lidhjen e dashurisë (FOTO)

By

Prej kohësh në media është përfolur lidhja e dashurisë e Eneda Tarifës me basketbollistin e njohur Gent Lasku.

Deri më tani ka munguar një konfirmim nga Eneda.

Mirëpo ditën e sotme, Eneda ndau foton e parë me të dashurin dhe me këtë rast ka konfirmuar romancën me Gent Laskun.

Dyshja janë duke shijuar pushimet e tyre në Santorini. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm