Tani Bleonën mund ta shohim në filmin horror nga produksioni amerikan

By

Industria e filmit nuk është diçka e re për Bleonën, të paktën jo industria amerikane.

Bleona bëri debutimin e saj të aktrimit në 2012 me një paraqitje në një episod të True Justice të Steven Seagal.

Bleona u shfaq në 211, një thriller aksion ku luante Nicolas Cage. Ajo u zgjedh si Nova në serinë e Paper Empire 2019 në atë që do të ishte roli i saj i parë i madh së bashku me Wesley Snipes, Denise Richards, Robert Ravi dhe Anne Archer.

Por të jetë pjesë e një filmi horror, kjo është e re për Bleonën.

Ajo fitoi një rol ku do luajë karshi Dolph Lundgren në filmin horror Dead Trigger. Lajmin e bëri të ditur vetë Bleona duke postuar në Instagram një insert të shkurtë nga filmi ku shkruan:

“Kur xhirova këtë film shpresova që do të mund të kaloja frikën prej filmave horror. Jo!! Ende frikësohem – edhe pse e kam të qartë mënyrën se si bëhen ata.” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm