Do qeshni me lot me momentin kur Stresi frikëson Mbresën dhe Anën në dhomën e gjumit

By

Hyrja e ish-banorëve të Big Brother VIP Kosova, ka vazhduar edhe gjatë ditës së djeshme.

Arta, Ana, Fisi dhe Ganja kanë qenë banorët e radhës të cilët i janë bashkuar finalistëve për 24 orë.

Ndërsa të gjithë u bënë gati për të fjetur gjumë, reperi nga Shqipëria, Stresi, vendosi ta frikësonte Mbresën dhe Anën.

Ai u shkoi tek shtrati vajzave pa zhurmë dhe në një mënyrë interesante.

Ndiqni momentin në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm