Xhensila ka disa fjalë për projektin e ri të Shkurte Gashit me Brunon

By

Jemi mësuar që Shkurte Gashi të bashkëpunojë me Flori Mumajesin, pas projekteve të tyre të suksesshme.

Mirëpo kësaj radhe Shkurtja erdhi më një artist tjetër të Threedots për të bashkëpunuar – me Brunon.

Kënga është shkruar dhe realizuar nga Flori Mumajesi dhe ekipi sërish ka vendosur të bashkëpunojë me Imagine, produksionin me të cilin ka kohë që kanë realizuar klipe.

Kënga u prit shumë mirë, jo vetëm nga audiencat e artistëve, por edhe artistët e tjerë, të cilët postuan këngën në llogaritë e tyre në Instagram, të mahnituar nga ky projekt.

Ndër ta ishte edhe Xhensila Myrtezaj, e cila postoi një insert të këngës në llogarinë e saj në Instagram duke shkruar:

“Kombinim perfekt, muzika, dhe zërat.”

Në rast se keni humbur rastin të dëgjoni këngën e re të dyshes që u lansua gjate ditës së djeshme, mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm