Shyhrete Behluli shfaqet krejt ndryshe (FOTO)

By

Publiku është mësuar ta shohë gjithmonë me veshje popullore e me të tilla që kanë motive orientale.

Ajo pothuajse kurrë nuk shfaqet në atlete, por Shyhrete Behluli në jetën e përditshme ka një stil tepër më të thjeshtë se sa në paraqitjet e saja gjatë interpretimeve.

Këngëtarja  që cilësohet si yll i muzikës popullore, e ka kaluar një ditë në natyrë bashkë me vajzat e saj dhe kishte zgjedhur të vishte rroba të markave botërore.

Me këpucë e çantë të brendit Louis Vitton, ajo ka pozuar dhe fotografitë i ka publikuar në profilin e saj në Instagram. /Prive.al/

?☀️

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

Artikuj të ngjashëm