Paraqitja e fundit e Dua Lipës për “Barbie” është thjesht mahnitëse

By

Mahnitëse është fjala që na vjen në mendje ndërsa diskutojmë paraqitjen e fundit të Dua Lipës në tapetin e kuq në një premierë filmi.

Këngëtarja “Levitating” mori pjesë në premierën e filmit Barbie të mbajtur së fundmi në Londër mahniti me një fustan të tejdukshëm diamant i rremë. Ajo dukej sensacionale me një fustan shumëngjyrësh që shkëlqente në nuancat rozë dhe vjollcë nën dritat në premierën e filmit.

Shop Dupes of Dua Lipa's Barbie London Premiere Gown

Ajo e mbajti pamjen e pastër me një qafore që mori vëmendje dhe një palë vathë që i shtuan më shumë peshë pamjes së përgjithshme.

Dua Lipa Wears Her Own Versace Collection at Barbie London Premiere

Dua Lipa është e lidhur me projektin në më shumë se një mënyrë dhe është parë duke bërë të kthejnë kokën me zgjedhjet e saj sartorale në premierat botërore – Londër, Los Anxhelos dhe vende të tjera.

Dua Lipa jo vetëm që ka një paraqitje të veçantë si Mermaid Barbie, por ka bërë edhe muzikë për filmin e shumëpritur të Greta Gerwig. /Prive.al

Dua Lipa Spreads Her Wings in Butterfly Gown at Barbie London Premiere –  Footwear News

Artikuj të ngjashëm