Surpriza e përbashkët e Engjëllushes dhe Leartës! (VIDEO)

By

Engjëllusha Salihu dhe Learta Jakupi erdhën sonte në Prive në një intervistë më të detajuar.

Vajzat zbuluan edhe surprizën e përbashkët – një duet të cilin do ta sjellin së shpejti.

Detajet ua sjell materiali i mëposhtëm nga Vlorijan Halili. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm