Brenda shtëpisë së pushimeve të Teuta Krasniqit (VIDEO)

By

Kushdo që e ndjekë në rrjete sociale aktoren e njohur Teuta Krasniqi mund të ketë kuptuar që ajo ka nisur pushime të gjata dimërore në Brezovicë me familjen e saj të ngushtë.

Bashkë me personin e zemrës, Adonisin, dhe dy vajzat, Tara e Kaia, aktorja po i mbush bateritë në këtë fillim vit pas angazhimeve të shumta.

E për të kuptuar më shumë, për herë të parë, kamera e Prive ishte në shtëpinë e aktores në Brezovicë për të sjellë një intervistë më ndryshe nga Vlorijan Halili.

Detajet ua sjell materiali i mëposhtëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm