‘Ata’, dueti unik i Anxhela Peristerit dhe Sinan Vllasaliut

By

Një bashkëpunim mjaft interesant është publikuar sonte.

Fjala është për duetin mes Anxhela Peristerit dhe Sinan Vllasaliut.

Dy këngëtarët kanë bashkuar forcat për projektin e titulluar ‘Ata’.

Kënga është kompozuar nga Kledi Bahiti me tekst të shkruar nga Fifi, ndërsa videoklipi është punuar nga produksioni ‘Max production’.

Ndiqeni të plotë dhe na thoni përshtypjet tuaja.

Artikuj të ngjashëm