Surpriza e hatashme: Ja çfarë i ndodhi Xhensilës sot (FOTO)

By

Ditët e fundit të beqarisë së saj po afrohen. Martesa, po i troket në derë.

Dhe si çdo vajzë në prag të nusërisë, ajo po rrezaton lumturi, ngase do e kalojë pjesën tjetër të jetës me njeriun e zemrës.

Këngëtarja shqiptare Xhensila Myrtezaj, po martohet dhe për ceremoninë martesore me aktorin Bes Kallaku, gjithçka është gati.

Madje, pak para ditës së madhe, ajo ka marrë një surprizë nga miket e saja, të cilat i kanë organizuar një lloj feste beqarie, përderisa ato mbanin veshur nga një bluzë ku shkruhet: Ekipi i Nuses.

“Më surprizuan”, është titulli që Xhensila i ka vënë kësaj videoje, ku shihen miket e saja duke festuar ditë përpara martesën e mikes. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm