A do e puthnit Lorik Canën në këtë gjendje? (FOTO)

By

Është ndër burrat më të pashëm shqiptarë. Por jo gjithherë është aq seksi sa e përfytyrojmë.

Ish kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana, di të jetë edhe qesharak krahas të qenit bukurosh.

Ai ndodhet në Tiranë këto ditë, duke shijuar bukuritë e kryeqytetit shqiptar e duke vizituar restorantet më të mira të atjeshme.

Por një imazh që ka publikuar në Instagram, të lë shije të keqe…

I stërkequr dhe me ushqim në gojë, ai ka vendosur t’i tmerrojë vajzat, duke u kërkuar ta puthin në atë gjendje.

“Më puthni, jam i famshëm”, ka shkruar Cana.

Por, a do gjejë kandidate? /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm