S’do e besoni që sa kohë është e martuar Arta Bajrami (FOTO)

By

Vitet po shkojnë e po ikin shpejt. Kështu edhe për Arta Bajramin, ato kanë kaluar në shpejtësi të dritës.

Këngëtarja sot po feston tetë vjetorin e martesës, përderisa tashmë ka krijuar familjen e saj, edhe pse pjesë e skenës muzikore më s’është si dikur.

Ajo ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi, ku kujton ditën kur lidhi kurorë me bashkëshortin Xhemajl Sekiraqa.

Arta ka një familje të lumtur dhe ja  dy fëmijë, ndërsa të tretin po e pret t’i vijë në jetë, për ta trefishuar bekimin e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm