Ribashkimi i bukur: Leonora sërish me… (FOTO)

By

Këngëtarja Leonora Jakupi ka bërë mbrëmë një prej paraqitjeve të rralla në rrjete sociale kohëve të fundit për një aryse të veçantë.

Pas shumë vitesh, ajo është bërë bashkë me shoqërinë e klasës së saj me të cilët vazhdon të mbaj kontakte përkundër viteve që kanë kaluar.

Në një fotografi krah njëri tjetrit, Leonora e ka dhënë edhe një epitët mbi këtë miqësi.

Ajo, shoqërinë me shokët dhe shoqet e klasës e ka quajtur si më të mirën.

Ky duket të ketë qenë një ribashkim goxha i bukur… /Prive.al/

Ne i rezistuam kohes ! #shoqeriaevjeter #shoketeklases#shoqeriameemire

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

Artikuj të ngjashëm