Autobusi i “Dancing with the Stars” përfshihet në një aksident fatal!

By

Spektakli më i madh i vallëzimit përtej oqeanit “Dancing With The Stars” është tronditur nga lajmi që kanë marrë.

Autobusi i turneut që ata mbajnë është përfshirë në një aksident të madh të trafikut me mbi 50 makina të tjera.

E!News konfirmon se ka një të vdekur dhe pesë të tjerë në gjendje kritike, duke mos përmendur emra të personave.

Akoma nuk dihet nëse ka ndonjë të lënduar nga pjesa e kastit të këtij programi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm