Sulmohet ‘Showbizi shqiptar’

By

Paraqet dritare të promovimit të artistëve shqiptarë në rrjetin social Facebook.

Fotot e fundit të fytyrave publike dhe projektet zënë vend në komunitetin virtual të faqes ‘Showbizi shqiptar’.

Mirëpo, tash e disa orë, postimet nga kjo faqe mungojnë. Kjo për faktin se ‘Showbizi shqiptar’ ka rënë pre e sulmeve kibernetike.

Nuk dihet ende se kush fshihet pas këtij rasti por pritet që brenda pak kohësh, faqja do të rikthehet normalisht në rrjetin social Facebook, siç edhe premtojnë menagjerët. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm