Edhe yjet i bëjnë homazh Rebekës

By

Vdekja e Rebeka Rexhepit duke se i ka prekur të gjithë.

Këtë e dëshmojnë edhe shumë statuse ngushëllimi dhe homazhi për të dhe vullnetin e saj të fortë.

Njëri prej tyre është Ermal Fejzullahu i cili në Instagram i ka dedikuar një status me fotografi për të. / prive.al

Ermal Fejzullahu - Rebeka

 

Artikuj të ngjashëm