E mbajtën të fshehtë, Valdeti dhe Valdrina së shpejti prindër për herë të dytë

By

Çifti i njohur i rrjeteve sociale, Valdeti dhe Valdrina së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë.

Lajmin e ndanë përmes një postimi në Instagram, ku Valdrina u shfaq me barkun e rrombullakosur dhe njoftoi se gjendet pothuajse në përfundim të rrugëtimit të shtatzënisë së dytë.

Urime, shtatzëni të mbarë! /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VALDRINA (@valdetvaldrina)

Artikuj të ngjashëm