Videoja e ëmbël që konfirmon gjininë e bebit që pret Jonida

By

Jonida Vokshi është në pritjen e dytë të ëmbël.

Lajmin e konfirmoi në një nga spektaklet e fundit të Big Brother VIP Kosova.

Prive, përmes rubrikës “E vërtetë, e pavërtetë” zbuloi se Jonida dhe Besniku do të bëhen prindër të një djali.

Lajmin e  ka konfirmuar vetë Jonida përmes një videoje tejet të ëmbël me vajzën, Emin.

“Mezi po e presim vëllain”, shprehet prezantuesja teksa Emi tregon se si do të kujdeset për vëllain. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm