Suksesi i radhës për Baby G (FOTO)

By

Këngëtarja më e re e skenës sonë Gordana Kingji e njohur me emrin artistik Baby G, me hapa të sigurt po punon për të forcuar karrierën e saj pas debutimit me këngën “Monster” bashkëpunim ky me reperin nga Kosova Getinjo.

E rritur në Londër, me prejardhje nga Kukësi, famën e saj kryesisht e fitoi nga tregu kosovar.

Përveq planeve dhe bashkëpunimeve të tjera me producent dhe artist nga Kosova, ajo shumë shpejt do të vijë me një këngë solo.

Nderkohë, përmes një publikimi bën të ditur se për muajin  ardhshëm do të jetë fytyra e kopërtinës së magazinës “Grazzi” përgjatë muajit qershor./PRIVE.AL/
990ee55973239edb52ff3c69c84689c504193d75ef387b4c10af185dd3f8d599_full

Artikuj të ngjashëm