A e dini sa milion klikime ka arritur kënga “Të ka lali shpirt” ?

By

Suksesi dhe fama e shumë prej këngëve kohëve të fundit po matet me numrin e klikimeve rrjedhimisht dëgjimit të tyre në internet.

Dikush me publikimin e projekteve të tyre muzikore arrinë të thyej rekorde brenda nate, menjeherë pas lancimit të këngës ne kanalin përkatës të artistit në youtube, deri sa të tjerëve iu duhet kohë e kohë për të grumbulluar klikime.

Por a ju kujtohen hitet të cilat u shpërndanë si “viruse” dhe u dëgjuan për kohë të gjatë nga masa?

E tillë është ajo e Silva Gunbardhit dhe Mandi e Dafit “ Të ka lali shpirt” ajo që përveq që u shendua në një hit për tu dëgjuar me vite, ajo arriti të grumbullojë një numër të pabesueshëm klikimesh nga fansa dhe adhurues të këngës.

A mund ta besoni se kënga e lartëpërmendur ka grumbulluar deri me tani 189,361,325 klikime ?!

Binduni edhe vetë me të degjuar edhe njëherë këtë këngë./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm