Kështu shprehet Andrra Destani për të atin e saj (FOTO)

By

Që dashuria atërore për vajzën është shumë e fuqishme, është deshmuar gjithmonë.

Por janë edhe artistë e fytyra të njohura ato që pa reshtur rangojnë në numrin një prinderit e tyre, veçanërisht baballarët.

Edhe për Andrra Destanin, bashkëshortën e këngëtarit Sinan Hoxha dashuria e babait të saj vazhdon të mbetet e para, ani pse tashmë e martuar dhe së shpejti pret të bëhet nënë.

Ajo me shumë emocion shprehet për të atin derisa publikon një fotografi teksa merr përqafimin e të atit në ballë si bekim për ditën e martesës së saj./PRIVE.AL/
7c787313f8f9d7e6d261a2151c191092bf5f26200e7c7f61c968963633cd248e_full

Artikuj të ngjashëm