Qumili rrëfen si i dogji vetë çmimet

By

Humoristi i njohur Sevdai Radogoshi ishte protagonist në “5 data” me Liberta Spahiun.

Ai rrëfeu momentet më të spikatura nga jeta e tij porfoli edhe për spekulimet në portale që lakojnë emrin e tij dhe të motrës.

Detajet më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm