Stresi tregon pse e përmendi Elvana Gjatën në këngën e re (VIDEO)

By

Para pak ditësh, Stresi publikoi bashkëpunimin me Finem të titulluar “Gazin n’fund”.

Kjo këngë u mirëprit nga fansat e reperëve dhe u shpërnda nga shumë artistë.

Në këtë projekt, Stresi përmendi Elvana Gjatën dhe ishte pikërisht ai që tregoi pse e bëri këtë. Në një postim të fundit në Instagram, ai shkroi: “Fuck fake rapper Love Elvana Gjata (ma mire ndegjoj Elvanen sesa do fake”.

Më poshtë postimi i tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm