Cili ka qenë momenti më i vështirë i Llunit? (VIDEO)

By

Lluni iu ka përgjigjur disa pyetjeve të fansave në rubrikën “Kutia e pyetjeve” në emisionin Prive, disa javë më parë.

Reperi shqiptar tregoi shumë gjëra rreth tij përmes minutave të rezervuar për të.

Ai rrëfeu momentin më të vështirë në jetë, a është në lidhje dhe kur do të bëjë një bashkëpunim me ndonjë këngëtare?

Këto por jo vetëm, i kuptoni në videon e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm