ÇKA E LIDH TUNËN ME NORËN?!

By

Dikur ishin shoqe madje edhe koncerte mbanin bashkë. Përpos punës Tuna dhe Nora shoqëroheshin edhe në evente të ndryshme.
Me kalimin e kohës kjo miqësi filloi të zbehet e ndërsa sot nuk ndajnë asnjë përshëndetje me njëra – tjetrën.
Në segmentin e të përbashkëtave lë shenjë edhe labeli Babastars. Në këtë grup bën pjesë i dashuri i Tunës, Cozman e ndërsa edhe menaxhmenti i saj rrjedh nga ky label.
E nga i njëjti menaxher do të drejtohet tash e tutje edhe këngëtarja Nora Istrefi. Ata të cilët cilët i prodhuan këngë, Tunës do përkujdesen që ti krijojnë hite edhe Norës.
Një tjetër gjë që i lidh këngëtaret është reperi që kanë bashkëpunuar. “MMV” Tuna e solli me Getin e ndërsa dueti i tij me Norën mban titullin “Nuk dua”./Prive.al
tunranora1

Artikuj të ngjashëm