Stresi nuk humbet mundësinë për t’u tallur pak me Noizyn!

By

Reperi i njohur nga Shqipëria, Arkimed Lushaj – Stresi sonte si i ftuar në emisionin ‘Zonë e Lirë’ komentoi pak për rrahjen mes Noizyt dhe Cozman, i pyetur nga Arjan Çani.

Ai tha se shkëmbimet me armë zjarri për të janë diçka e tejkaluar që ka ndodhur qysh në 2007-tën por ajo që ra në sy ishte reagimi i reperit kur Çani tha se Rigelsi u plagos në këmbë.

Stresi qeshi me të madhe dhe deklaroi se e di që ai është qëlluar diku tjetër duke aluduar për plumbin që edhe në bazë të raporteve mjekësore, Noizyt i depërtoi në kofshë.

Mes tjerash, krijuesi i ‘E boj temën’ tha se nuk e kishte shkruar ai një status ku pas rrahjes e komplimentonte Ylber Abdullahun (Cozman) dhe thuhej se Noizy me OTR janë mësuar nga rrahjet. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm