Çka iu mungon burrave shqiptarë sipas Edona Llalloshit? (VIDEO)

By

Edona Llalloshi ka treguar se çfarë mendon se iu mungon burrave shqiptarë.

Përveç kësaj, përmes intervistës 60 sekondshe në Prive, ajo tregoi edhe me çfarë e ka përkëdhelur jeta, a e falë një person dy herë dhe ku i pëlqen të jetojë.

Këto por jo vetëm, i kuptoni në videon e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm