Albatriti dhe Egzona mbërrijnë në sallë: Ja fotot e para të çiftit

By

Tashmë dera është mbyllur tek dasma e familjes Muqiqi dhe pasi mysafirët janë pozicionuar, ka ardhur rradha e mbërritjes së çiftit.

Prive.al ju sjell fotot e para…

Artikuj të ngjashëm