Gili me rejën e ‘kall’ dasmën

By

Përkundër faktit se djali i madh i këngëtares Gili është në një lidhje gati tash e disa vite, fotot me nusen e djalit kanë qenë të pakta.

Kjo për faktin se familja kanë qenë të rezervuar pak në këtë pjesë por me dasmën e sotme, Gili dhe vajza që i vodhi zemrën Robertit nuk kanë pasur nga të ‘ikin’.

Në një fotografi të shkrepur nga Prive, vjehrra dhe nusja shkëlqejnë duke vallëzuar me njëra-tjetrën. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm