Stresi kritikon lojën e Xhulit: “Ka strategji të pistë”

By

Përplasja mes Stresit dhe Xhulianës kanë vazhduar edhe sonte në Prime.

Reperi ka folur për strategjinë e Xhulit në lojën e Big Brother VIP Kosova.

“Ka një strategji të pistë”, ka thënë Stresi teksa fliste për përplasjet me Xhulin.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm