Andi nxjerr Melisën në moment “alla-Marilyn Monroe”

By

Pas zyrtarizimit të lidhjes, Melisa dhe Andi po tregohen shumë aktiv duke ndarë foto të përbashkëta e momente të përditshmërisë në lidhjen e tyre.

Një prej tyre, Andi e ka ndarë sot.

Bashkë me Melisën dhe qentë në park, ish-protagonisti i “Përputhen” duket të mos e ketë vërejtur një moment “alla-Marilyn Monroe” kur Melisës gjatë lojës me qenin i fluturon fustani.

Video është fshirë më pas nga Shehu por  jo mjaftueshëm shpejt sa për të mos u kapur nga fansat e shumtë.

Mesa duket, dashuria e ka ‘verbuar’ ndaj detajeve tëvogla si këto! /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm