Edona Llalloshi përmbyll 2015-tën me album

By

Këngëtarja Edona Lalloshi e cila së fundmi u  bë pjesë e shkrimeve fal fëmijës të dytë që është në pritje, e që sipas terminit kohor  i bie që në shkurt të bëhet sërish nënë.

Edhe pse shtatzënë Edona nuk ka ndalur së punuari, tani ajo ka pregaditur albumin e saj të radhës që do të jetë së shpejti në shitje.

Albumi do të përmbaj gjithsej 8 këngë të zhanrit popullore, i gjithi është inçizuar live dhe këngët janë të dëgjuara por të risjellura në stilin e Edonës.

Kënga e parë edhe do ta veçoj albumin që është një baladë por që sipas këngëtares ajo e ka rifreskuar, dhe se gjitha shpresat i ka tek ajo këngë.

Albumi nuk ka emër por do jetë “Edona LIVE”

Artikuj të ngjashëm