Xhuli i kthehet Andit: “Edhe ty kam me të përcjellë”

By

Mes Andit dhe Xhulit ndodhin kohë pas kohe përplasje.

Një gjë e tillë ka ndodhur edhe sonte në Prime-n e Big Brother VIP Kosova.

“Andi në xhep të shti ty, edhe ty ka me të përcjellë”, është shprehur ajo.

Artikuj të ngjashëm