Stresi e pranon publikisht: Jam bërë “dru” dhe jam i lumtur (FOTO)

By

Ai është ndër artistët shqiptarë që gjithmonë e ka pranuar publikisht se është përdorues i një substance të caktuar narkotike.

Stresi ka kohë që e ndanë me publikun mendimin se marihuana të bën mirë dhe se i pëlqen shumë ta përdor. Ai madje shpesh ka publikuar imazhe e video në rrjete sociale, duke e dredhur fishekun e duke e tymosur.

Ndërsa këtë herë, Stresi si natyrë eksplicite që është, e ka pranuar se është bërë “dru” dhe se është i lumtur.

Për ta përshkruar se si po ndjehet Stresi ka përdorur fjalën “high” në anglisht, e të cilën po ta përkthejmë në shqip, në kuptimin më të afërt i bie “dru”, një shprehje që në të shumtën e rasteve përdoret për t’iu referuar efekteve që marihuana lë tek dikush. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm