Adele lidhet me një reper? (FOTO)

By

Pas ndarjes nga burri i saj muaj më parë, Adele është parë duke u shoqëruar me reperin e njohur, Skepta, për të cilin thuhet se është në romancë me të.

Dyshja po përflitet për një lidhje të mundshme, pasi ata u fotografuan gjatë një festë në Londër, konkretisht në ditëlindjen e reperit.

“Janë bashkë me njëri-tjetrin sapo u shkëputën nga marrëdhëniet e tyre të mëparshme. Kanë një lidhje shumë të veçantë dhe kimi mes vete”, ka thënë burimi.

Ndryshe, në fushën e muzikës, kohëve të fundit u tha se Adele po sjellë këngë me Beyoncen por kjo gjë doli të jetë e pavërtetë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm