Si në Hip-hopin e viteve 2000: Butrinti e Gjiko në klip me dhjetëra vajza të bukura

By

Këta të dy, personazhet kryesore e rreth tyre dhjetëra vajza të bukura që vallëzojnë!

Dy këngëtarët kosovarë, Butrint Imeri dhe Gjiko, kanë lansuar mbrëmë klipin e tyre të ri tëquajtur “Bakllava” dhe klipi është një rikthim në kohët e vjetra të hip-hopit.

Dyshja kanë rolin kryesor, ndërsa rrethohen me plot vajza, të cilat vallëzojnë me këngën e tyre.

Përndryshe, kënga që sollën Butrint Imeri dhe Gjiko është ritmike, ka një tekst simpatik dhe elehtë për tu kapur, ndërsa ata edhe e kanë zgjedhur pikërisht kohën e duhur për ta lansuar, mu në prag të festave të fundvitit!

Artikuj të ngjashëm