E rrallë: Artiola Toska shfaqet përkrah bashkëshortit

By

Ka një lidhje të dashurisë prej më shumë se një dekade që zanafillën, siç kishte treguar në Prive, e pati në qytetin e Prizrenit.

Megjithatë, gjithë këto vite, këngëtarja e mirënjohur Artiola Toska ka ditur ta ndajë jetën private nga publikja.

Imazhet e përbashkëta me bashkëshortin mund të numërohen në gishta dhe datojnë prej para disa viteve.

Akulli është ‘thyer’ sot me një fotografi të çiftit nga pushimet romantike në Itali me rastin e ditëlindjes së këngëtares së hitit ‘Mirëmëngjes Dashni’.

Kujtojmë se paraprakisht, këngëtarja kishte shprehur dëshirën e një fëmijë gjatë 2017-tës si bekimi i parë për çiftin që ka rreth 15 vite bashkë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm