Sot publikon duetin me GhettoGeasyn, Majk zbulon detajet e këngës

By

Sot do të publikohet “Je t’aime” nga Majk dhe Ghettogeasy.

Majki ishte të shtunën ku zbuloi të gjitha detajet për këtë projekt të punuar nga Big Deal Records dhe Alandy e klip të Entermedias.

Majk u shpreh se ky do të jetë një nga hitet e kësaj vere e më shumë informacione i’u sjell kjo intervistë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm