Çfarë po ndodh në mes Faton Shoshit dhe Era Istrefit? (VIDEO)

By

Ata të dy i shkëputën marrëdhëniet profesionale dhe kjo bëri bujë në mediat vendore të shoubizit.

Faton Shoshi dhe Era Istrefi, një dyshe e suksesshme në muzikë u ndanë profesionalisht duke vazhduar në të tjera drejtime.

Istrefi ishte nën menaxhimin e Shoshit deri para pak muajsh, për të vazhduar me një tjetër rrugëtim në Londër tani e tutje.

Mirëpo dyshja kanë filluar takimet e madje kanë nisur ta ndjekin sërish njëri tjetrin në instagram, pasi u larguan nga lista e miqve në rrjete sociale!

Cili është raporti i tij me Erën dhe a ka diçka të re në marrëdhënien e tyre profesionale, Shoshi e thotë këtë javë në Nd’rrimin e Natës me Alaudin Hamitin, si i ftuar bashkë me reperin Buta, i cili po ashtu zbulon ca të pathëna nga jeta personale si lidhjet e tij! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm