Kjo është gjëja me të cilën nuk ngopet Fjolla Morina (VIDEO)

By

Vjeshtë në Dubai për Fjolla Morinën.

Këngëtarja kosovare po që di ta jetojë jetën. Pushim pas pushimi, ajo vjeshtën po e kalon në një vend tejet të shtrenjtë dhe interesant.

Bashkë me nënën e vajzën e vogël Alyah, ajo po shëtitet në rrugët e këtij qyteti duke shijuar çdo bukuri që të jep ky vend.

Ndërsa mbrëmjen e kaluar është ndodhur pranë një fontane, e cila në mënyrë të koordinuar gjuante ujin sa poshtë sa lart.

“S’mund të ngopem me këtë pamje”, ka shkruar ajo në një video ku shihet duke e mbajtur vajzën në krahë, e në të njëjtën kohë duke u kënaqur me pamjet. /Prive.al

Can’t get enough of this view ??

A post shared by Fjolla Morina – Official IG (@fjolla.morina) on

Artikuj të ngjashëm