“Nuk të dua dot më pak” thotë Klajdi Haruni në Këngën Magjike (VIDEO)

By

“Nuk të dua dot më pak” titullohet kënga më e re e Klajdi Harunit.

Këngëtari është prezantuar sonte më këtë projekt në festivalin Kënga Magjike.

Gjithçka rreth kësaj kënge është realizuar nga Flori Mumajesi.

Në videon e mëposhtme mund ta shihni paraqitjen e tij dhe ta dëgjoni këngën e re./Prive.al

Artikuj të ngjashëm