Vjen një lajm i ri nga Loredana (FOTO)

By

Loredana ka dhënë një lajm të ri për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj.

Ajo njoftoi përmes Instagram se një projekt i ri po vjen së shpejti.

Kënga quhet “Mit Dir” që në shqip i bie me ty dhe është punuar nga producentët me të cilat Loredana bashkëpunon nga dita e parë, Miksu dhe Macloud.

Projekti do të publikohet të enjten pas orës 00:00./Prive.al

Artikuj të ngjashëm