Olta Boka ka filluar praktikojë zakonet e mëmësisë

By

Me 14 qershor, Olta Boka dha lajmin se ajo dhe partneri i saj janë në pritje të ëmbël.

Ajo është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe çifti po presin një vajzë.

Këngëtarja ka filluar blerjet për bebin e më tepër ka filluar të praktikojë zakonet e mëmësisë  – netët e pagjumë dhe mëngjeset e hershme.

Ajo postoi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, herët në mëngjes ku shkruan, “Po bëjmë provë teknike për të mësuar veten me oraret e reja.” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm