Sonte në NIN – Ermal Mamaqi!

By

Sonte në emisionin NIN në Klan Kosova, përballë Alaudin Hamitit, rrëfehet Ermal Mamaqi.

Prezantuesi i njohur shqiptar do të flasë për shumëçka rreth jetës dhe planeve të tij.

Sonte duke filluar nga ora 20:45 qëndroni para Klan Kosovës.

Artikuj të ngjashëm